۱۴۰۰ سه شنبه ۳۰ شهريور
به وب سایت منطقه پنج شهرداری رشت خوش آمدید
بازدید سرپرست شهرداری رشت از سازمان آتش نشانی 1400/06/22
بازدید سرپرست شهرداری رشت از سازمان آتش نشانی

 
 
 

125رشت_به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت صبح امروز 22 شهریور 1400 ضمن حضور در سازمان آتش نشانی با مدیران این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار شهرام مومنی رییس سازمان آتش نشانی ضمن ارائه گزارش از وضعیت فعلی این سازمان از جمله تعداد ایستگاه های آتش نشانی و احداث ایستگاه های جدید، گزارشی از تعداد حریق و حوادث در 5 ماهه اول سال جاری که توسط آتش نشانان امداد رسانی شده است ارائه داد و افزود: 2497 مورد حریق و حادثه که 326 مورد حریق مسکونی و 76 مورد حریق تجاری داشته ایم .وی نقش آموزش ها در کاهش تعداد این آمار ها را پر رنگ اعلام و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 13000 هزار تن از شهروندان آموزش ایمنی و آتش نشانی را در سطوح مختلف فراگرفته اند.

در ادامه بهارمست با تاکید به از سرگیری احداث و راه اندازی ایستگاه های جدید، به طرح ایمنی بازار رشت اشاره کرد و آخرین وضعیت این پروژه را از رییس این سازمان جویا شد.

مومنی در این زمینه یکی از دغدغه های بزرگ آتش نشانان را سیستم سیم کشی به شکل تار عنکبوتی پیش روی مغازه ها، لوله کشی نامناسب گاز، انبارهای بزرگ کالا خصوصا مواد شیمیایی و پیش آمدگی سایبان ها که همه ی این موارد در روند امداد رسانی آتش نشانان حیاتی و ضروری است.

شایان ذکر است مهندس بهارمست در ادامه از روند تزریق واکسیناسیون کرونا به کارکنان شهرداری رشت در سالن اجتماعات سازمان آتش‌نشانی رشت بازدید به عمل آورد.

 
 
 
 
 
 

 
تعداد بازدید: 92
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal