۱۴۰۱ شنبه ۷ خرداد
به وب سایت منطقه پنج شهرداری رشت خوش آمدید
اجرای عملیات رفع آب گرفتگی معابر در چند نقطه از سطح منطقه 5شهرداری رشت. 1400/07/17
اجرای عملیات رفع آب گرفتگی معابر در چند نقطه از سطح منطقه 5شهرداری رشت.
 
 
گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی: 
اجرای عملیات رفع آب گرفتگی معابر در چند نقطه از سطح منطقه 5شهرداری رشت.
علی مقصودی مدیر منطقه 5شهرداری رشت با اعلام این خبر که با توجه به بارش رگباری و شدید باران طی ظهر امروز  در محدوده منطقه 5 شهر رشت ، چند نقطه از سطح منطقه5 دچار آبگرفتگی محدود شد از جمله مسیرها،نظیر خیابان فکوری،یکی از معابر مسکن مهر،کوچه شریعت و یکی از کوچه های خیابان  بیانی.
ایشان علت اصلی این آبگرفتگی راعدم همخوانی ابعاد سوراخ های درب منهول چاهچه آبهای سطحی به جهت خروج آب در چنین زمانی با این حجم بارش عنوان نمودند که همین مسئله باعث آبگرفتگی موقت شد که امروز شاهد آن بودیم.
همچنین ایشان گفتند با توجه به آماده باش قبلی و  حضور میدانی پرسنل  حوزه خدمات شهری و  نواحی   منطقه و همچنین نیروهای پرتلاش پاکبان و  سازمان پسماند و سازمان عمران ،در کوتاه ترین زمان با برداشتن به موقع درب های منهول و افزایش ولی خروجی آبهای سطحی، آبهای سطحی جمع شده تخلیه گردید.
در ادامه علی مقصودی ،با توجه به اینکه منزل دوتن از شهروندان سطح منطقه5 دچار آبگرفتگی شده بود ، ضمن حضور در منزل این دو شهروند گرامی از ایشان دلجویی و وعذرخواهی نمودند وهمچنین قول مساعد در خصوص لایروبی کوچه های دچار آبگرفتگی از زبان مدیر منطقه5 داده شد. 
ودر آخر علی مقصودی مدیر منطقه5 شهرداری رشت با تشکر از تمامی دست اندرکاران در اجرای این عملیات از پرسنل نواحی سه گانه.حوزه خدمات شهری. معاونت عمرانی وامور زیربنایی. پاکبانان پرتلاش منطقه.پرسنل واحد امانی و مجموعه همکاران سازمان پسماند و عمران تقدیر وتشکر بعمل آوردند.
تعداد بازدید: 100
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal