۱۴۰۱ شنبه ۷ خرداد
به وب سایت منطقه پنج شهرداری رشت خوش آمدید
برگزاری نشست هم اندیشی مدیر منطقه5 شهرداری رشت با مسئولین ستادی در خصوص هماهنگی جهت آمادگی در زمان بحران و تجهیز کامل ادوات و پرسنل به لوازم مورد نیاز با شرایط مورد اشاره. 1400/07/17
برگزاری نشست هم اندیشی مدیر منطقه5 شهرداری رشت با مسئولین ستادی در خصوص هماهنگی جهت آمادگی در زمان بحران و تجهیز کامل ادوات و پرسنل به لوازم مورد نیاز با شرایط مورد اشاره.
 
 
گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی:
برگزاری نشست هم اندیشی مدیر منطقه5 شهرداری رشت با مسئولین ستادی در خصوص هماهنگی جهت آمادگی در زمان بحران و تجهیز کامل ادوات و پرسنل به لوازم مورد نیاز با شرایط مورد اشاره.
علی مقصودی مدیر منطقه5 در این نشست ضمن تقدیر مجدد از مسئولین ستادی و مجموعه تحت اختیار به جهت تلاش در بارندگی وآبگرفتگی هفته گذشته خواسته هایی را مطالبه و نکاتی را متذکر گردیدند .
ایشان همدلی و هماهنگی در زمان بحران،درخواست کمک و همیاری از نواحی و تمامی واحد هایی که می‌توانند در مرتفع نمودن مشکل اقدام نمایند،پرهیز از مخفی کاری و روراستی و روبرو شدن با واقعیت و انتقال آن موضوع به عالی ترین مقام منطقه در سریعترین زمان جهت اندیشیدن و انتخاب اقدامی مناسب جهت رفع مشکل،نظارت در عملکرد پیمانکار لایروبی و اجرای درست و تائید مسئول ناحیه نسبت به عملیات انجام شده از تذکراتی بود که به سمع حاضرین در این نشست رسید،
همچنین علی مقصودی تجهیز نیسان در اختیار منطقه را به جک و گیره مخصوص جهت برداشتن درب منهول در زمان آبگرفتگی ، شناسایی نقاط آبگیر و نیازمند لایروبی،استفاده از ظرفیت آب و فاضلاب جهت لایروبی و آبگرفتگی،پیگیری در خصوص تخصیص بودجه مناطق پنجگانه جهت عملیات لایروبی  ودیگر موضوعات......را از اهم اقدامات و اولویتهای این نشست عنوان نمودند.
ودرآخر با بیان اینکه امانی در هر منطقه‌ای می‌بایست عصای دست مدیریت و دوحوزه خدمات شهری و معاونت عمرانی آن منطقه باشد ،فعالیت ،تلاش و حرکت به موقع آن می‌تواند  منطقه را گامی به جلو وعدم حضور آن در زمان نیاز مجموعه را در شرایطی سخت قرار دهد.
تعداد بازدید: 101
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal